ul. Sienkiewicza 2/10
15-092 Białystok
tel.: 85/746 30 23
tel. kom.: 784 08 88 06
WELCOME

nasz gabinet

więcej »
NOWOŚĆ!!! - SYLC
NAJNOWSZA TECHNOLOGIA W ZABIEGACH PIASKOWANIA
więcej »
PREVDENT
WYBIELANIE ZĘBÓW OO 7 DO 8 ODCIENI
więcej »
Zdrowe zęby Piękny uśmiech Zadbaj o zęby dziecka Piękny uśmiech 2

PROTETYKA

PROTETYKA TO SZTUKA UPIĘKSZANIA UŚMIECHU PACJENTA


 

 

W Dental Park wnikliwie planujemy uzupełnienia protetyczne dla naszych Pacjentów. Ustalamy plan leczenia poprzedzony wykonaniem wycisków orientacyjnych, które pozwalają na rozważenie różnych opcji leczenia z uwzględnieniem warunków zgryzowych pacjenta.

 

 

PROTETYKA ADHEZYJNA

 Opiera się na zasadach minimum ingerencji - maximum efektu.  Protetyka adhezyjna to prace protetyczne bez podbudowy metalowej:

endokorona

odbudowa typu onlay kompozytowa

most adhezyjny kompozytowy

most adhezyjny ceramiczny

 PROTETYKAŁuk twarzowy -"Artex."

Urządzenie pomocne przy rekonstrukcjach uzębienia w celu dokładnego dopasowania uzupełnienia protetycznego(korony, mosty ,licówki, onley'e).Pozwala na precyzyjne przeniesienie sytuacji z jamy ustnej pacjenta ,do laboratorium  , gdzie  technik montuje modele pacjenta w artykulatorze, tworząc wirtualna jamę ustną .
 
"Artex "przenosi informacje o indywidualnym ustawieniu szczęki pacjenta do podstawy czaszki i relacji względem stawów skroniowo-żuchwowych.Dzięki temu mozliwe jest precyzyjne, indywidualne dopasowanie pracy protetycznej do zgryzu pacjenta  ,co minimalizuje potrzebę wykonania korekt uzupełnienia po jego osadzeniu w jamie ustnej.


korony i mosty na tlenku cyrkonu bez implantow
korony na tlenku cyrkonu na implancie

Znany lekarz
Monika Łozowska - ZnanyLekarz.pl